FitchFitch40

0 reviewer rep
0 forum posts
joined May 17, 2018

Full Name: FitchFitch40
9-year-old male trail runner
Namibia
Email: private

Gear Reviews

FitchFitch40 hasn't written any gear reviews.

About

huawei p20 kılıf iPhone X benzeri bayrak gemileri pişiriyor. Hindistan'da Huawei P20 Pro değeri Rs'den başlıyor. 64.999. Bu cephede, Huawei P20 Pro sunar. Huawei P20 Pro Üçlü Kamera Kurulumu. Üst düzey versiyonundan daha üstün performans gösteren Mate on lite gibi, üçlü kamera P20 Pro'nun beklentilere cevap verememesi durumunda bu cihaz başarılı olabilir.
Huawei P20 2018, Huawei P20 Lite 2018 ve Huawei P20 Pro 2018 bu sene 27 Mart'ta piyasaya sürülecek. Burada, Suensan'dan Huawei P20 için Koruyucu Kılıf ile, en son akıllı telefonunuz için MIL-Grade Drop koruması alabilirsiniz. HUAWEI P20 bir ARCore destekli cihaz olup, kullanıcıların Curate gibi gerçek emlak uygulamalarına yönelik bir oyun değiştirici gibi zenginleştirilmiş gerçeklik uygulamalarını öğrenmelerini sağlayan bir yazılımdır.
Huawei'nin P20 Pro, Çin firmasının en büyük, geniş ekranlı akıllı telefonudur. Tüm yeni HUAWEI FullView Show'un altı inçlik OLED ekran (P20 beş.8 inç RGBW ekran) üzerinde hayata geçmesiyle yeni nesil ekran teknolojilerinin enerjisine tanık olun, bugüne kadarki en etkili ekran için üstün bir renk gamı ​​sunun.
Huawei P20 Pro'yu istek listenize eklemek için aşağıdaki düğmeyi tıklayın. 18 yaşın altında erişilen içeriğin, bunları görüntüleyenler için uygun olduğundan emin olmak sizin görevinizdir. Uygulama yoluyla elde edilebilen içerik, zaman zaman iyi değişebilir. 18,7: 9 en boy oranına sahip 5 inçlik bir LCD ekrana sahiptir.
Bu iki arka plan biraz bulanık, ama Galaxy S9 Plus ve Huawei P20 Pro bu bokeh savaşta kendi bir ligde. Medya ve teknolojilerin modern toplumumuzda yeni kültür türlerini geliştirmek için hayati bir ortama ve etkileşimli bir iletişim aracına dönüştüğü açıktır.

Activities

Trail running
Fishing